top of page

Zakládáme si na profesionálním přístupu, a proto všechny naše lektorky jsou mistry ve svém oboru s několikaletou praxí.

 

Jsme připraveny Ti předat všechny své pracovní zkušenosti a profesionální přístup.

 

Je pro nás prioritou vytvořit přátelské zázemí, kde se budeš cítit maximálně komfortně a stane se pro Tebe místem, kam se budeš pokaždé ráda vracet.

kosmeticky kurz

NAŠE LEKTORKY

majitelka a ředitelka kosmetické školy, aneta davidov

ANETA DAVIDOV

Majitelkou a ředitelkou přední kosmetické školy Skin Institute je Mgr. Aneta Davidov.


Poskytuje rekvalifikační kurzy pro kosmetičky a nadstavbové specializované kurzy pro zvyšování kvalifikace. Jejím cílem bylo vytvořit pro studenty prestižní vzdělávací instituci nejvyšší úrovně.

 

Její prioritou je, aby se studenti na kurzech cítili maximálně příjemně a dostala se jim nejvyšší profesionální péče na jejich studijní cestě za snem stát se specialistou v kosmetologii.

 

Má neutuchající chuť posouvat věci stále na vyšší úroveň

a připravuje pro vás další novinky. Rozhodně se máte na co těšit!

garant rekvalifikačních kurzů

JOLANA HALAČKOVÁ

Garantem rekvalifikačních kurzů přední kosmetické školy Skin Institute je Jolana, která má v oboru kosmetologie mnohaleté zkušenosti.

 

Připravuje pro vás vzdělávací programy a je autorizovanou osobou Ministerstva školství. Provádět vás bude nejen na kosmetických kurzech, ale bude také zkušební komisařkou při závěrečných profesních zkouškách.

 

Těšit na na ni navíc můžete na oblíbeném kurzu Lash liftingu, kde vám předvede a naučí tuto oblíbenou metodu a ukáže své tajné triky a vychytávky.

Hana.jpg

HANA NEJEDLÁ

Hana je odborníkem na svém místě. Pokud někdo opravdu miluje a žije pro kosmetiku, je to právě ona.

 

Už od mala věděla, že kosmetika je tím pravým, co chce v životě dělat a nebylo jiné cesty. Dnes je uznávanou specialistkou kosmetologie, vede úspěšně vlastní kosmetický salon

a každoročně se účastní mnoha specializovaných seminářů.

 

Těšit se na ni můžete na víkendových kosmetických kurzech, kde vám předá své mnohaleté zkušenosti a na odborném kurzu mikrojehličkování.

GRE_9258 (1).jpg

GABRIELA DRAHOŠOVÁ SLUŠNÁ

Gabriela, která je mistrem v oboru kosmetika a vizážistika už 14 let, vás bude provádět jako odborná lektorka rekvalifikačních kosmetických kurzů.

 

Vede úspěšně své kosmetické studio, ve kterém pracuje

s německou kosmetikou Janssen Cosmetics, a jejím potěšením je hýčkat si své klientky kosmetickými rituály.


Je ale také uznávanou make-up artistkou - v líčení má úspěchy

v oblasti filmu, reklam, pod rukami jí prošly stovky nevěst

a klientek, a v posledních letech rozšířila svou práci i o vlasový
styling.

 

A nám je velkým potěšením mít v týmu takového profesionála, který má studentům mnohé co předat.

IMG_3546.jpeg

JEKATĚRINA NAGY

Jekatěrina, kterou na Instagramu najdete jako @eki_skincare, je zastánkyní názoru, že tou nejkrásnější pletí je zdravá pleť.  Na svém profilu ukazuje sledujícím, jak toho dosáhnout, aniž by museli svou pleť opakovaně trápit náhodnými pokusy. Jako kosmetička si dala za cíl přispět ke změně přístupu ke kosmetologii u nás a k její modernizaci. Věří, že odborníci

v kosmetologii by neměli rozumět jen značkám kosmetiky, se kterými bezprostředně pracují v kabinetu, ale měli by rozumět kosmetickým produktům v širším kontextu, a také v kontextu kůže a možných problémů, se kterými se může potýkat. Proto je podle ni zásadní, aby spolupracovali i s dermatology.

 

O to se snaží i ve svém vlastním skincare studiu SKIN SPOT

v Praze. Na její práci ji nejvíce baví její pestrost a možnost se neustále vzdělávát, posouvat a inspirovat od ostatních expertů

v oboru. Ale zdaleka největší odměnou pro ni je, když se jí klienti chlubí zdravější pokožkou, a také sebevědomím. Těší se, že se

o kousek svých zkušeností a znalostí bude moci pravidelně dělit

i se studenty Skin Institutu na odborném kurzu Skincare.

GRE_9227 (1).jpg

KLÁRA BŘEZINOVÁ

Klára, jejíž vášní jsou specifika kůže, kožní nemoci a vše okolo kůže, vás bude provádět speciálním kurzem - DERMO SEMINÁŘEM. Pracovala jako dermoporadkyně a její hnací
motor byl pomáhat klientům s nejrůznějšími kožními problémy, kteří se za ní pravidelně vraceli. S tím rostla i chuť své znalosti rozšiřovat, studovat odborné publikace, kurzy a neustále se vzdělávat.

 

Postupně se vypracovala jako odborná dermokoordinátorka

a své zkušenosti předávala dál, kdy školila další dermoporadce

a pomáhala odborným lékárenským zaměstnancům v péči

o klienty a jejich problémy s kůží.


A my jsme moc rádi, že se Klára stala součástí našeho Skin Institutu, protože její zkušenosti, zápal a nasazení, když může přednášet o kůži vás naprosto vtáhnout a pohltí.

IMG_1441.jpeg

MERYEM JINGER

Meryem se věnuje kosmetice, líčení, lash liftingu, ale především a hlavně je BROW ARTISTKA, jelikož její největší vášní je právě obočí.

 

Za svou kariéru si sama prošla velkou řadou různých školení

a kurzů a stala se jedním z největších profesionálů ve svém oboru. Pracuje v týmu tří známých profesionálek Brow Wow a společně vlastní známý salon v Teplicích.

 

Vy máte možnost Meryem osobně potkat na kurzech BROW SPECIALIST a BROW LAMINATION SPECIALIST, kde Vám předá své zkušenosti z oboru, a díky kterým se naučíte dělat dokonalé obočí.

Silvia.JPG

SILVIA ĎUGASOVÁ

Silvia je přední make-up artistkou, která se za svou mnohaletou kariéru může pyšnit mnoha úspěchy jako líčení pro Dior, Miss Czech Republic, KVFF nebo na natáčení videoklipů.

 

Silvia pracuje s předními fotografy, líčí na módních přehlídkách, významných společenských akcích a je vizážistkou celebrit.

 

Setkávat se s ní budete na kurzech svatebního a glamour líčení, kde vás naučí moderní techniky a dokonalý čistý make-up.

profesionální fotografka, květuše vašířová

KVĚTUŠE VAŠÍŘOVÁ

Máme velkou radost, že součástí našeho týmu je Květa, která vás bude provádět kurzem Instagram & Marketing.

 

Květa je profesionální fotografkou a sparing partnerkou na cestě podnikání jednotlivců, či firem. Jejím posláním a radostí je učit podnikatele profesionální sebeprezentaci nejen na sociálních sítích a posouvat jejich business na další level.

 

Díky kurzu Instagram & Marketing dostane vaše podnikání nový směr a přivede vám klienty, se kterými chcete spolupracovat.

bottom of page